damporadu.ru

Столітній бігун став найстарішим марафонцем в світі

100-річний бігун Фаужа Сінгх (Fauja Singh) став найстарішою людиною в світі, якій вдалося пробігти марафонську дистанцію. Новий рекорд книги Гіннеса був зареєстрований на змаганнях в Торонто.

Столітній спортсмен подолав марафонську дистанцію, яка становить 42 кілометри 195 метрів за 8 годин. Незважаючи на те, що марафонець подолав дистанцію останнім, вболівальники в особі рідних, друзів та інших фанатів зустрічали його на фініші з оваціями. Безсумнівно, Фаужа Сінгх заслуговує на це - не кожному молодому під силу подолати марафонську дистанцію!

Марафон, на якому був встановлений новий рекорд, став сьомим в життя Фауджа Сінгха. Перший свій марафон Сінгх пробіг у віці 89 років! Цікаво, що недавній рекорд також не перший в житті спортсмена. У 2003 році Фауджа Сінгх пробіг марафон і став першим серед спортсменів від 90 років і старше, подолавши дистанцію за 5 годин, 40 хвилин і 1 секунду. На змаганні в Торонто Сингх побив рекорди на 8 дистанціях в категорії "від 100 років і старше".

Найстаріший у світі марафонець висловив надію на те, що йому вдасться пробігтися з олімпійським факелом влітку 2012 року.